Apie mus

Nails Salon in Dublin

City Wax Vilnius siekia puoselėti Jūsų grožį stilingame, jaukiame ir šiltame grožio salone Vilniaus centre. Mūsų profesionalios veido, depiliacijos, manikiūro ir pedikiūro procedūros leis klientams mėgautis ramia ir malonia atmosfera. Kiekvienas klientas mums svarbus, todėl užtikrinsime, kad Jūsų apsilankymas bus malonus.

Visi mūsų darbuotojai praėjo išsamią specialių mokymų programą. Paslaugos bus atliktos greitai ir kokybiškai. City Wax Vilnius darbuotojai rūpinsis Jumis nuo tos akimirkos, kai tik įeisite pro mūsų salono duris. Be to, mūsų darbuotojai reguliariai testuojami, siekiant išlaikyti aukštus mūsų grožio salono standartus.

Mes dirbame su garsiausiais pasaulyje grožio pramonės prekiniais ženklais: LYCON, YONKA, CND, ESSIE.

LYCON - visame pasaulyje pripažintas ir vertinamas dėl neprilygstamos produktų kokybės. Depiliacija su LYCON sistema yra viena maloniausių procedūrų kokią tik gali pasiūlyti šiai dienai grožio industrija. Sunku patikėti, bet su LYCON depiliacija yra net 60% mažiau skausminga ir visiškai nedirgina odos.

YONKA - Tai prancūzų kosmetika, kuri jau 60-šimt metų kuria tobulą produktą Jūsų odai. YonKa yra unikalus produktas, kuriame susijungia gamta, mokslas ir naujausios technologijos. Yon - tai jūsų gyvenimo tekmė, lyg nenustojanti ir negrįžtanti upė. Ka - YonKa produktai, kurie stabdo laiką ir leidžia išlaikyti sveiką ir spindinčią odą.

CND pasaulinis lyderis profesionalioje nagų priežiūros priemonių srityje. Tai pačios saugiausios, patikimiausios ir patvariausios priemonės nagams.

ESSIE - aukščiausios kokybės nagų lakai vertinami profesionalų visame pasaulyje! ESSIE prekinis ženklas manikiūro mylėtojoms visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe, itin lengvu ir lygiu dengimu, ilgu išsilaikymu bei gausia spalvų įvairove.