ASAP veido procedūros

ASAP MICROPLUS+ mikrodermabrazija + vitaminų kokteiliai pagal odos tipą
  • 75min
  • 79 eur

Kaina 63€ vietoje 79

Siūlome pasilepinti viena populiariausių veido procedūrų pasaulyje – mikrodermabrazija! Šios procedūros metu yra eksfolijuojama veido oda, tokiul būdu paskatinamas natūralus odos atsinaujinimo procesas, stimuliuojama naujo kolageno gamyba, giliai valomos poros, mažinamos raukšlės ir odos hiperpigmentacija. Rezultatas matomas jau po pirmosios procedūros - švaresnė, skaistesnė ir gyvesnė oda.

Procedūros metu taip pat panaudojamos ultragarso bangos, kurios pagerina aktyviųjų ingredientų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius net iki 800%. Naudojama aukščiausios kokybės ASAP kosmetika, kuri skirta efektyviai kovoti su odos senėjimo požymiais, pigmentacija, randeliais ir stipriu odos išsausėjimu. Procedūros eigoje ASAP kosmetika parenkama pagal Jūsų odos tipą ir būklę, siekiant geriausių rezultatų ir sveikos, švytinčios odos.

Prieš ir po procedūros būtina vengti tiesioginių saulės spindulių, veido srities depiliacijų ar kitų odos paviršių dirginančių procedūrų.

ASAP rūgštinis veido šveitimas
  • 45min
  • 60 eur

Kaina 48€ vietoje 60

ASAP rūgštinis veido šveitimas geba atkurti odos funkcijas bei sveiką išvaizdą per 60min. Šis neinvazinis odos atnaujinimo metodas yra naudojamas kovoti su įvairiausiomis odos problemomis. Kosmetologas parenka vieną iš 3 ASAP siūlomų rūgščių, priklausomai nuo Jūsų poreikių:

- Cheminis šveitimas ASAP pieno rūgštimi – AHA rūgštis kartu su antioksidantų kompleksu yra skirta stipriai pridrėkinti odą ir mažinti senėjimo procesų padarinius odoje. Labiausiai tinka pridrėkinti brandžią, jautrią odą. - Cheminis šveitimas ASAP glikolio rūgštimi – AHA rūgštis kartu su hialuronu efektyviai kovoja su saulės pažeidimais, senėjimo požymiais bei akne. Glikolio rūgštis geba stimuliuoti kolageno bei elastino sintezę odoje, todėl oda tampa stangresnė ir lygesnė. - Cheminis šveitimas ASAP „reveal“ rūgštimis – tai yra optimali AHA ir BHA rūgščių kombinacija, kuria yra siekiama sumažinti odos hiperpigmentaciją, paskatinti kolageno gamybą, mažinti uždegiminius procesus odoje, intensyviai prisotinti odą drėgme ir visapusiškai pasirūpinti Jūsų oda.

Prieš ir po procedūros būtina vengti tiesioginių saulės spindulių, veido srities depiliacijų ar kitų odos paviršių dirginančių procedūrų.

ASAP priešrūgštinė veido procedūra, odos paruošimas
  • 30min
  • 35 eur

Kaina 28€ vietoje 35

Sveika ir švytinti oda vos per 30min. Procedūra parenkama pagal Jūsų odos tipą ir būklę. Kosmetologas parenka tinkamiausią ASAP kosmetikos kombinaciją, siekiant:

- Mažinti hiperpigmentaciją – odos atspalvis tampa lygesnis, kovojama su neigiamu saulės poveikiu odai, o taip pat ir intensyviai pridrėkinama oda. - Atgaivinti odą – atgaivina papilkėjusią, pavargusią odą, stipriai drėkina bei valo užsikimšusias poras, tap pasiekiamas natūraliai švytinčios odos rezultatas. - Kovoti su raukšlėmis – mažinamos raukšlės ir lyginamas odos paviršius. - Pridrėkinti odą – oda, turinti pakankamai drėgmės yra švelnesnė, skaistesnė ir lygesnė nei dehidratuota oda. - Kovoti su bėrimais – pasinaudojant glikolio rūgšties poveikiu odai yra kovojama su bėrimais, giliai valomos poros, vizualiai lyginamas odos paviršius ir mažinama použdegiminė hiperpigmentacija. - Atjauninti odą – aktyvieji ingredientai naudojami procedūros metu skirti visapusiškai kovoti su senėjimo procesu.

Ši procedūra gali būti greitas būdas atgaivinti odą arba pirmasis žingsnis pripratinti odą prieš tolimesnes rūgštines procedūras. Prieš ir po procedūros būtina vengti tiesioginių saulės spindulių, veido srities depiliacijų ar kitų odos paviršių dirginančių procedūrų.