Apie mus

City Wax Vilnius siekia puoselėti Jūsų grožį stilingame, jaukiame ir šiltame grožio salone Vilniaus centre. Mūsų profesionalios depiliacijos, manikiūro ir pedikiūro procedūros leis klientams mėgautis ramia ir malonia atmosfera. Kiekvienas klientas mums svarbus, todėl užtikrinsime, kad Jūsų apsilankymas bus malonus.

Mūsų profesionalios depiliacijos, manikiūro ir pedikiūro procedūros leis klientams mėgautis ramia ir malonia atmosfera. Kiekvienas klientas mums svarbus, todėl užtikrinsime, kad Jūsų apsilankymas bus malonus.

DARBUOTOJAI

Visi mūsų darbuotojai praėjo išsamią specialių mokymų programą. Paslaugos bus atliktos greitai ir kokybiškai. City Wax Vilnius darbuotojai rūpinsis Jumis nuo tos akimirkos, kai tik įeisite pro mūsų salono duris. Be to, mūsų darbuotojai reguliariai testuojami, siekiant išlaikyti aukštus mūsų grožio salono standartus.

Mes dirbame su garsiausiais pasaulyje grožio pramonės prekiniais ženklais: LYCON, CND, ESSIE.

LYCON – visame pasaulyje pripažintas ir vertinamas dėl neprilygstamos produktų kokybės. Depiliacija su LYCON sistema yra viena maloniausių procedūrų kokią tik gali pasiūlyti šiai dienai grožio industrija. Sunku patikėti, bet su LYCON depiliacija yra net 60% mažiau skausminga ir visiškai nedirgina odos.

CND pasaulinis lyderis profesionalioje nagų priežiūros priemonių srityje. Tai pačios saugiausios, patikimiausios ir patvariausios priemonės nagams.

EMI – prekės ženklas, pristatantis ne tik itin kokybiškus nagų lakus, bet ir priemones nagų dizainui. Sukurtas įgyvendinti neįtikėčiausias idėjas įvairaus stiliaus mėgėjoms.