Pedikiūras

Probleminių pėdų pedikiūras
 • nuo 80min
 • 44 eur

Kaina nuo 100€

Didžioji dalis žmonių pedikiūra atlieką kartą ar du kartus per metus, dažniausiai šiltojo sezono metu arba prieš ypatingas progas. Bet ar žinojote, kad pėdų ir kojų nagų priežiūra yra labai svarbi, labai daug žmonių turintys problemų net patys to nežino, o to pasėkmės – ligos, kurioms reikia specialaus ir ilgo gydymo. Mūsų specialistės padės Jums išspręsti problemas, tokias kaip, nago įaugimas, nuospaudos, skilinėjančios pėdos.

Viena dažniausių pėdų odos problemų – hiperkeratozė (angl. hyperkeratosis) arba pėdų odos suragėjimas. Hiperkeratozė arba odos suragėjimas, kuris atsiranda dėl pasikartojančio mechaninio dirginimo, spaudimo ar trinties veikiamose vietose. Dėl šios priežasties odos viršutinio raginio sluoksnio ląstelės greičiau dauginasi ir todėl tam tikrose vietose oda storėja ir kietėja. Iš esmės tai yra apsauginė odos reakcija į tam tikrą mechaninį dirgiklį. Odos suragėjimas prasideda nuo odos sausumo, pleiskanojimo, menkų įtrūkimų, tačiau jų negydant gali atsirasti gilių, skausmingų įtrūkimų, kurie ne tik sukelia didelį diskomfortą vaikštant, ilsintis, bet ir yra atviri vartai patekti infekcijai bei atsirasti nuospaudoms.

Klaidingai manoma, kad hiperkeratozė, kaip ir kitos pėdų odos problemos, atsiranda tik nepakankamos higienos. Dėl to dažnai gėdijamasi kreiptis į specialistus. Iš tiesų pėdų odos probemos dažnai neturi nieko bendro su žmogaus higienos įpročiais.

Hiperkeratozę gali sukelti paveldėtos odos ligos, kai kurių vaistų vartojimas, netinkama avalynė, viršsvoris ir kitos įvairios priežastys.

Nuospaudomis yra vadinamos tos pačios hiperkeratozės, tačiau jos siekia gilesnius odos sluoksnius ir dažniausiai yra aiškių ribų bei turi branduolį („geluonį“), kuris gali būti matomas paviršiuje arba paslėptas po suragėjimu. Vaikštant krūvis tenka nuospaudai, o ji savo ruožtu spaudžia apatinius odos sluoksnius, kuriuose yra nervinės ląstelės – todėl, nors ir nepavojingos, nuospaudos gali būti labai skausmingos.

Todėl susiduriantiems su pėdų odos problemomis visų pirma patariame nesidrovėti ir kreiptis į specialistus.  Neretai bandant savarankiškai pašalinti dideles nuospaudas pažeidžiami aplinkiniai audiniai, atsiranda opelės, kurios sunkiai gyja.  Taikant tinkamą terapiją bei profilaktines priemones pėdų odos problemos yra nesunkiai sutvarkomos.

Nuospaudos dažniausiai yra nepavojingos, tačiau skausmingos. Paprastai nuospaudos atsiranda dėl netinkamos avalynės, didelio fizinio aktyvumo ar dėl įgimtos pėdos deformacijos.

Aparatinis pedikiūras
 • 70-115min
 • 50 eur

Aparatinis pedikiūras – tai mechaninė procedūra, skirta kojų nagams, taip pat pėdų odai prižiūrėti. Pagrindinis bruožas ir jo skirtumas nuo klasikinio pedikiūro yra tai, kad čia nenaudojamas vanduo ir odos minkštikliai – viską atlieka aparatas,
aparatinis pedikiūras leidžia tiksliau ir neskausmingai tvarkyti nuospaudas.
Aparatiniai pedikiūro šlifavimo antgaliai leidžia meistrui apdoroti net problematiškiausias ir sunkiausiai pasiekiamas vietas, pėdų įtrūkimus, išsausėjusią odą.
Aparatinio pedikiuro dėka pėdų oda ilgiau bus švelnesne ir minkštesnė.
Sekančios procedūros prireiks gerokai vėliau (lyginant su klasikiniu pedikiūru).
Aparatinis pedikiūras: indikacijos

- Šiurkšti ir sausa oda. - Pėdų įtrūkimai.
- Pažeisti nagai ir pėdos .
- Įaugusios nagų plokštelės.
- Kulno įtrūkimai, nuospaudos, ir kt.
- Diabetas.

Vaidilutės pedikiūras
 • 40min
 • 27 eur

Jūsų pėdos bus mirkomos atpalaiduojančioje vonelėje su jūros druska. Jums bus suformuoti nagai, atstumdomos odelės ir pagal poreikį nušlifuojamos elektrine dilde. Nagai nulakuojami Jūsų pasirinktu Vinylux laku.

Grafaitės pedikiūras
 • 55min
 • 44 eur

Jūsų pėdos bus mirkomos atpalaiduojančioje vonelėje su jūros druska. Jums bus sutvarkytos odelės, nušveistos pėdos, pilinguojamos kojos, atliktas lengvas pėdų masažas, naudojant ekologišką maitinantį aliejų ir drėkinantį losjoną, bei suformuoti nagai ir nulakuoti Jūsų pasirinktu Vinylux laku.

Grafo pedikiūras
 • 50min
 • 49 eur

Jūsų pėdos bus mirkomos atpalaiduojančioje vonelėje su jūros druska. Jums bus sutvarkytos odelės ir nušveistos pėdos. Cukraus pagrindu šveitiklis su vitaminu E ir kolagenu pašalins negyvas kojų odos ląsteles. Losjonas su saldžiųjų migdolų, kininės simondsijos aliejais ir vitaminais, masažo metu atjaunins, drėkins bei atgaivins Jūsų kojų odą. Nagai bus suformuoti ir nulakuoti matiniu laku.

LYCO’PEDI SPA pedikiūras
 • 75min
 • 49 eur

Lyco’pedi pedikiūras – tai SPA pedikiūras su aukščiausios kokybės junginiais, kurie mažina plonos odos linijas ir raukšleles, saugo ir gaivina odą. Jūsų kojos bus mirkomos gaivinančioje naturalių ingridientų vonelėje su kolagenu ir vitaminais. Cukraus pagrindu šveitiklis su vitaminu E ir kolagenu pašalins negyvas odos ląsteles. Lyco’pedi kulnų šveitiklis su kalio hidroksidu lengvai suminkštins ir pašalins sukietėjusią ir negyvą kulnų odą, o losjonas su saldžiųjų migdolų, kininės simondsijos aliejais ir vitaminais, masažo metu atjaunins ir drėkins jūsų kojas. Lyco’pedi drėkinanti kaukė su hialurono rūgštimi, sviestmedžių aliejumi ir vitaminais, atgaivins pavargusias pėdas ir atkurs pažeistas pėdų vietas. Lyco’pedi pedikiūrą užbaigsime raminamuoju kremu su vaisių rūgštimis, sviestmedžio aliejumi ir vitaminais. Odelės bus kruopščiai sutvarkytos, o nagai nulakuojami pasirinktu Vinylux laku. Tikras pėdų rojus!

Valdovės (kolageninis) pedikiūras
 • 75min
 • 50 eur

Jūs galėsite išsirinkti iš kelių galimų kvapnių aromatų pedikiūrui. Valdovės pėdos bus mirkomos aromatinėje jūros druskos vonelėje. Gerąsias jūros druskos savybes atskleis ir šveitiklis, kuriuo kojos bus šveičiamos nuo pėdų iki kelių. Uždėjus purvo kaukę, bus kruopščiai sutvarkomos odelės ir suteikiama nagų forma. Nuplovus purvo kaukę ir atvėrus poras karštais rankšluosčiais, Jūsų kojas palepinsime masažu, įtrinant losjoną su kolagenu, kuris atjaunins ir SUdrėkins Jūsų odą. Po masažo uždėsime maitinančias odą kolageno kojines ir nulakuosime nagus Jūsų pasirinktu Vinylux laku. Baigus lakuoti, kojas įmasažuosime likusiu kolagenu. Pedikiūras vertas tikros valdovės!

Karalaitės pedikiūras
 • 35min
 • 25 eur

Skirtas mergaitėms iki 16 metų.
Karalaitės pėdos bus mirkomos atpalaiduojančioje vonelėje su jūros druska. Bus suformuoti nagai, atliktas lengvas pėdų masažas naudojant vanilinį CND losjoną, suteikiantį aukso spindėjimą. Karalaitė bus vainikuota nulakuojant nagus jos pasirinktu Vinylux laku bei dizainu ant 2 nagų.