Pedikiūras

Vaidilutės pedikiūras
 • 40min
 • 22 eur

Jūsų pėdos bus mirkomos atpalaiduojančioje vonelėje su jūros druska. Jums bus suformuoti nagai, atstumdomos odelės ir pagal poreikį nušlifuojamos elektrine dilde. Nagai nulakuojami Jūsų pasirinktu Vinylux laku.

Grafaitės pedikiūras
 • 55min
 • 39 eur

Jūsų pėdos bus mirkomos atpalaiduojančioje vonelėje su jūros druska. Jums bus sutvarkytos odelės, nušveistos pėdos, pilinguojamos kojos, atliktas lengvas pėdų masažas, naudojant ekologišką maitinantį aliejų ir drėkinantį losjoną, bei suformuoti nagai ir nulakuoti Jūsų pasirinktu Vinylux laku.

Grafo pedikiūras
 • 50min
 • 39 eur

Jūsų pėdos bus mirkomos atpalaiduojančioje vonelėje su jūros druska. Jums bus sutvarkytos odelės ir nušveistos pėdos. Cukraus pagrindu šveitiklis su vitaminu E ir kolagenu pašalins negyvas kojų odos ląsteles. Losjonas su saldžiųjų migdolų, kininės simondsijos aliejais ir vitaminais, masažo metu atjaunins, drėkins bei atgaivins Jūsų kojų odą. Nagai bus suformuoti ir nulakuoti matiniu laku.

LYCO’PEDI SPA pedikiūras
 • 75min
 • 48 eur

Lyco’pedi pedikiūras – tai SPA pedikiūras su aukščiausios kokybės junginiais, kurie mažina plonos odos linijas ir raukšleles, saugo ir gaivina odą. Jūsų kojos bus mirkomos gaivinančioje naturalių ingridientų vonelėje su kolagenu ir vitaminais. Cukraus pagrindu šveitiklis su vitaminu E ir kolagenu pašalins negyvas odos ląsteles. Lyco’pedi kulnų šveitiklis su kalio hidroksidu lengvai suminkštins ir pašalins sukietėjusią ir negyvą kulnų odą, o losjonas su saldžiųjų migdolų, kininės simondsijos aliejais ir vitaminais, masažo metu atjaunins ir drėkins jūsų kojas. Lyco’pedi drėkinanti kaukė su hialurono rūgštimi, sviestmedžių aliejumi ir vitaminais, atgaivins pavargusias pėdas ir atkurs pažeistas pėdų vietas. Lyco’pedi pedikiūrą užbaigsime raminamuoju kremu su vaisių rūgštimis, sviestmedžio aliejumi ir vitaminais. Odelės bus kruopščiai sutvarkytos, o nagai nulakuojami pasirinktu Vinylux laku. Tikras pėdų rojus!

Valdovės (kolageninis) pedikiūras
 • 75min
 • 50 eur

Jūs galėsite išsirinkti iš kelių galimų kvapnių aromatų pedikiūrui. Valdovės pėdos bus mirkomos aromatinėje jūros druskos vonelėje. Gerąsias jūros druskos savybes atskleis ir šveitiklis, kuriuo kojos bus šveičiamos nuo pėdų iki kelių. Uždėjus purvo kaukę, bus kruopščiai sutvarkomos odelės ir suteikiama nagų forma. Nuplovus purvo kaukę ir atvėrus poras karštais rankšluosčiais, Jūsų kojas palepinsime masažu, įtrinant losjoną su kolagenu, kuris atjaunins ir SUdrėkins Jūsų odą. Po masažo uždėsime maitinančias odą kolageno kojines ir nulakuosime nagus Jūsų pasirinktu Vinylux laku. Baigus lakuoti, kojas įmasažuosime likusiu kolagenu. Pedikiūras vertas tikros valdovės!

Karalaitės pedikiūras
 • 33min
 • 17 eur

Skirtas mergaitėms iki 16 metų.
Karalaitės pėdos bus mirkomos atpalaiduojančioje vonelėje su jūros druska. Bus suformuoti nagai, atliktas lengvas pėdų masažas naudojant vanilinį CND losjoną, suteikiantį aukso spindėjimą. Karalaitė bus vainikuota nulakuojant nagus jos pasirinktu Vinylux laku bei dizainu ant 2 nagų.

Krepšelis