Lyco'pedi pedikiūras su shellac ar EMI lakavimu

Kaina 63 45 €

Lyco’pedi pedikiūras – tai SPA pedikiūras su aukščiausios kokybės junginiais, kurie mažina plonos odos linijas ir raukšleles, saugo ir gaivina odą.
Jūsų kojos bus mirkomos naturalių ingridientų gaivinančioje vonelėje su kolagenu ir vitaminais. Cukraus pagrindu šveitiklis su vitaminu E ir kolagenu pašalins negyvas odos ląsteles. Lyco’pedi kulnų šveitiklis su kalio hidroksidu lengvai suminkštins ir pašalins sukietėjusią ir negyvą kulnų odą, o losjonas su saldžiųjų migdolų, kininės simondsijos aliejais ir vitaminais, masažo metu atjaunins ir drėkins jūsų kojas. Lyco’pedi drėkinanti kaukė su hialurono rūgštimi, sviestmedžių aliejumi ir vitaminais, atgaivins pavargusias pėdas ir atkurs pažeistas pėdų vietas. Lyco’pedi pedikiūrą užbaigsime raminamuoju kremu su vaisių rūgštimis, sviestmedžio aliejumi ir vitaminais. Odelės bus kruopščiai sutvarkytos, o nagai nulakuojami pasirinktu ilgalaikiu shellac ar EMI laku.
Tikras pėdų rojus!

LE GRAND CLASSIQUE

Kaina 75€ 50€

Giluminis valymas ultra garsu, gydymas ir atpalaidavimas 50eur vietoje 75eur

Jūsų Yon-Ka procedūros etapai: (English Below)

 • Aromatinis kompresas
 • Makiažo pašalinimas
 • 2 šilti drėkinimai 5 eteriniais aliejais
 • Švelnus augalinis šveitimas
 • Giluminis šveitimas
 • Inkštirų pašalinimas ultragarsu
 • Akių kontūrų masažas
 • Atpalaiduojantis veido, kaklo ir dekoltė masažas
 • Valomoji kaukė su aromatiniu kompresu veidui ir kaklui
 • Parinkto veido kremo užtepimas
 • Aromatinis gaivinimas

Viena geriausių kompleksinių veido priežiūros procedūrų. Jūsų oda bus švari, puikiai subalansuota ir spindinti. Tinkama ir rekomenduojama bet kuriam amžiui, pagrįsta ypatingu Yon-Ka giluminio valymo procesu: 5 etapai, rūpestingai atliekami deguonimi aprūpinančioje 5 Quintessence eterinių aliejų aplinkoje, palaipsniui grąžina natūralų epidermio spindesį.

Rezultatai : švari oda, tolygi veido spalva ir optimalus atpalaidavimas.

Japoniškas Kobido veido masažas

Kaina 60€ 50€

Šis masažas- tradicinės japonų medicinos koncepcjų ir skirtingų manualinės terapijos technikų derinys. Tai unikali metodika, pasižyminti nepaprastu rafinuotumu ir plastiškumu, primenanti įspūdingą rankų šokį.

Masažas apima veidą, kaklą, dekolte, sprando ir galvos sritis, tad suteikiamas maksimalus atpalaidavimas.

Rezultatai: pagerėjusi kraujo ir limfos apytaka, tolygesnė, skaistesnė veido odos spalva, sumažėjusios raukšlelės, stangresnė oda, aiškesnis veido ovalas, atpalaiduoti veido ir kaklo raumenys. Be to, Kobido veido masažas yra giriamas kaip vienas veiksmingiausių natūralių odos gydymo metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesui sulėtinti.

Masažo seansų skaičius parenkamas individualiai pagal odos būklę.

Prašome atsižvelgti, kad procedūros metu į plaukus pateks priemonės (plaukai susiriebaluos).

LashUs blakstienų pakėlimas - rietimas

Kaina 60 45

LASHUS yra aukščiausios kokybės blakstienų pakėlimo prekinis ženklas, kuris sukūrė unikalią formulę ir metodiką išgauti ilgas, riestas ir tankias blakstienas, visiškai nepažeidžiant jų, o priešingai, jas dar labiau sustiprinant.

LASHUS blakstienų pakėlimas atliekamas natūralioms klienčių blakstienoms, kurios tampa ilgesnės ir pastebimai tankesnės. Prie šaknų užrietus natūralias blakstienas joms iš karto suteikiama daugiau apimties ir nereikia priklijuojamų blakstienų. Įvaizdžiui užbaigti viršutinės ir apatinės blakstienos nudažomos.

Procedūra tinka klientėms:

 • norinčioms blakstienoms suteikti daugiau apimties nenaudojant daug priežiūros reikalaujančių priauginamų arba priklijuojamų blakstienų;
 • kurioms priauginamos ar priklijuojamos blakstienos gali sukelti kontraindikacijų, bet norinčioms įspūdingų blakstienų;
 • mėgstančioms sportuoti ar reguliariai besilankančioms sporto klube;
 • taupančioms laiką.

LASHUS blakstienų pakėlimas išlieka maždaug 6–8 savaites.

Ilgesniam rezultatui išlaikyti rekomenduojama naudoti Lash + Brow eliksyrą.

Krepšelis