PUMPKIN SPICE manikiūras + pedikiūras

59 eur 64 eur

Pasitikite rudenį kartu su mūsų puikiu manikiūro ir pedikiūro paketu, kuris padės Jums išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą iki pat žiemos.

Įmerkite pėdas į šiltą ir moliūgais kvepiančią aromatinę jūros druskų vonelę, kurioje šiurkšti oda vėl taps švelnia, o pavargusios pėdos vėl atsigaus.

Jūsų pėdos bus nušveistos ir švelniai pilinguojamos ir masažuojamos turtingu ir kvepiančiu moliūgų losjonu. Nagai ir odelės bus kruopščiai sutvarkytos.

Kvepiančios procedūros sulauks ir Jūsų rankos – Nagai ir odelės bus kruopščiai sutvarkytos, o švelnus pilingas pašalins mirusias odos ląsteles bei atjaunins rankas. Įtrintas maitinantis losjonas padės išlaikyti odos drėgnumą ir užtikrins, jog besikeičiantis rudens oras Jums bus nė trupučio nebaisus.

Jūsų rankos atrodys taip puikiai, jog pirštinėms reikės dar kurį laiką palaukti.

Jūsų kojų ir rankų nagai bus nulakuojami pasirinktu Vinylux hibridiniu laku.

Jums pageidavus:

Ilgalaikis Shellac ar EMI lakavimas + 12 eur/ 24 eur

Prancūziškas lakavimas + 5 eur/ 10 eur

Kolageno kojinės/ pirštinės +6 eur/ 12 eur

TIME RESIST Putlinamasis raukšlių užpildas ir priemonė nuo nuovargio

75 eur 50 eur

Jūsų Yon-Ka procedūros etapai:

  • Aromatinis kompresas
  • Makiažo nuvalymas
  • Augalinis šveitimas
  • Šiltas drėkinimas 5 eteriniais aliejais
  • Giluminis šveitimas su AHA/BHA rūgštimis
  • Sonoforezė (raukšlių lyginimas naudojant aminorūgščių koncentratą)
  • Atpalaiduojantis veido, kaklo ir dekoltė masažas
  • Modeliuojanti stangrinamoji alginatinė kaukė veidui ir kaklui
  • Parinkto veido kremo užtepimas
  • Aromatinis gaivinimas

Kiekviename gyvenimo laikotarpyje reikalinga senėjimą lėtinanti procedūra. Todėl Yon-Ka sukūrė naują protokolą, sujungiantį manualines technikas ir TIME RESIST produktus, kad patenkintų ypatingus 45-55 metų moterų poreikius. Nauja senėjimą lėtinanti procedūra sujungia TIME RESIST formules ir „jaunystę aktyvinančias“ priemones: didelės koncentracijos rūgštinį odos šveitiklį, skatinantį ląstelių atsinaujinimą, aromatinę kaukę su greitu ir ilgalaikiu stangrinamuoju poveikiu bei specialų Yon-Ka senėjimą lėtinantį masažą. Šios svarbios priemonės sujungia efektyvumą su bendra gera savijauta.

Rezultatai : - 12% raukšlių po pirmos procedūros, – 37% raukšlių po antros procedūros.

Atvirame tyrime dalyvavo 10 moterų, kurioms atliktos dvi TIME RESIST procedūros. Įvertinta po pirmos ir antros procedūros.

Atsižvelgiant į odos būklę, rekomenduojamos pavienės procedūros arba 4 procedūrų kursas (1 procedūra kartą per savaitę). Procedūra tinka visų tipų odai, turinčiai smulkių ir gilių raukšlių, nuo 45 metų amžiaus.

ASAP rūgštinis veido šveitimas

44 eur 55 eur

ASAP rūgštinis veido šveitimas geba atkurti odos funkcijas bei sveiką išvaizdą per 60min. Šis neinvazinis odos atnaujinimo metodas yra naudojamas kovoti su įvairiausiomis odos problemomis. Kosmetologas parenka vieną iš 3 ASAP siūlomų rūgščių, priklausomai nuo Jūsų poreikių:

- Cheminis šveitimas ASAP pieno rūgštimi – AHA rūgštis kartu su antioksidantų kompleksu yra skirta stipriai pridrėkinti odą ir mažinti senėjimo procesų padarinius odoje. Labiausiai tinka pridrėkinti brandžią, jautrią odą. - Cheminis šveitimas ASAP glikolio rūgštimi – AHA rūgštis kartu su hialuronu efektyviai kovoja su saulės pažeidimais, senėjimo požymiais bei akne. Glikolio rūgštis geba stimuliuoti kolageno bei elastino sintezę odoje, todėl oda tampa stangresnė ir lygesnė. - Cheminis šveitimas ASAP „reveal“ rūgštimis – tai yra optimali AHA ir BHA rūgščių kombinacija, kuria yra siekiama sumažinti odos hiperpigmentaciją, paskatinti kolageno gamybą, mažinti uždegiminius procesus odoje, intensyviai prisotinti odą drėgme ir visapusiškai pasirūpinti Jūsų oda.

Prieš ir po procedūros būtina vengti tiesioginių saulės spindulių, veido srities depiliacijų ar kitų odos paviršių dirginančių procedūrų.

ASAP priešrūgštinė veido procedūra, odos paruošimas

24 eur 30 eur

Sveika ir švytinti oda vos per 30min. Procedūra parenkama pagal Jūsų odos tipą ir būklę. Kosmetologas parenka tinkamiausią ASAP kosmetikos kombinaciją, siekiant:

- Mažinti hiperpigmentaciją – odos atspalvis tampa lygesnis, kovojama su neigiamu saulės poveikiu odai, o taip pat ir intensyviai pridrėkinama oda. - Atgaivinti odą – atgaivina papilkėjusią, pavargusią odą, stipriai drėkina bei valo užsikimšusias poras, tap pasiekiamas natūraliai švytinčios odos rezultatas. - Kovoti su raukšlėmis – mažinamos raukšlės ir lyginamas odos paviršius. - Pridrėkinti odą – oda, turinti pakankamai drėgmės yra švelnesnė, skaistesnė ir lygesnė nei dehidratuota oda. - Kovoti su bėrimais – pasinaudojant glikolio rūgšties poveikiu odai yra kovojama su bėrimais, giliai valomos poros, vizualiai lyginamas odos paviršius ir mažinama použdegiminė hiperpigmentacija. - Atjauninti odą – aktyvieji ingredientai naudojami procedūros metu skirti visapusiškai kovoti su senėjimo procesu.

Ši procedūra gali būti greitas būdas atgaivinti odą arba pirmasis žingsnis pripratinti odą prieš tolimesnes rūgštines procedūras. Prieš ir po procedūros būtina vengti tiesioginių saulės spindulių, veido srities depiliacijų ar kitų odos paviršių dirginančių procedūrų.

ASAP MICROPLUS+ mikrodermabrazija + vitaminų kokteiliai pagal odos tipą

60 eur 75 eur

Siūlome pasilepinti viena populiariausių veido procedūrų pasaulyje – mikrodermabrazija! Šios procedūros metu yra eksfolijuojama veido oda, tokiul būdu paskatinamas natūralus odos atsinaujinimo procesas, stimuliuojama naujo kolageno gamyba, giliai valomos poros, mažinamos raukšlės ir odos hiperpigmentacija. Rezultatas matomas jau po pirmosios procedūros - švaresnė, skaistesnė ir gyvesnė oda.

Procedūros metu taip pat panaudojamos ultragarso bangos, kurios pagerina aktyviųjų ingredientų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius net iki 800%. Naudojama aukščiausios kokybės ASAP kosmetika, kuri skirta efektyviai kovoti su odos senėjimo požymiais, pigmentacija, randeliais ir stipriu odos išsausėjimu. Procedūros eigoje ASAP kosmetika parenkama pagal Jūsų odos tipą ir būklę, siekiant geriausių rezultatų ir sveikos, švytinčios odos.

Prieš ir po procedūros būtina vengti tiesioginių saulės spindulių, veido srities depiliacijų ar kitų odos paviršių dirginančių procedūrų.

Krepšelis